ASİAS ASANSÖR

ASİAS ASANSÖR
Ekleme tarihi:
Pazar, 06 Ocak 2013
Rehbere ekleyen:

Asias Asansör Elektrik Metal Nak. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.’miz, 2004 yılında Türkiye başta olmak üzere, dünya genelindeki sektörel firmalar nezdinde yerini almak için, üstün teknolojinin yanı sıra deneyimli ve eğitimli personeliyle en üst düzeyde iş kalitesi ve müşteri memnuniyetini öncelikleri kabul etmiş ve bu anlayış doğrultusunda hizmet sektöründe yerini almıştır.
Firmamız gerekli görülen ISO–9001:2000, TSE, TSEK kalite belgelerini, kuruluşumuzdan çok kısa bir süre içinde almış olup, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve ilkeli hizmet verebilmek adına standartlardan geri kalmamıştır.
Firmamız mütevazı bütçesiyle, sektöründeki gelişmeleri, teknolojideki yenilikleri ve hizmet anlayışındaki farklılığı bünyesinde barındırmakla takdir almakta, bununla da sınırlı kalmamakla birlikte kendisini daima yenilemektedir.
Asias Asansör olarak her model asansör kabin ve kapısının imalatını taahhüt etmekte, üretmiş ve üretmekte olduğu ürün çeşitlerine her türlü garantiyi ve güvenceyi vermektedir.
Firmamız kaliteli, güvenir hizmet anlayışıyla iş kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeksizin çalışmalarına devam etmektedir.

Adres : Arı San. Sit. 692.Sok. No:118 İvedik/ANKARA
Tel : 0312 395 15 62
Web : www.asias.com.tr
E-Posta : asias_asansor@hotmail.com

Henüz duyuru eklenmedi
Henüz konu eklenmedi.